YourSpace

O nás

Príjemný 200m2 Open Gym s kardiozónou, posilňovacou zónou a mnohými tréningovými pomôckami je voľne prepojený s barom s wifi sieťou, kde sú v ponuke káva, čaje z čerstvých bylín či fresh drinky. V príjemnom posedení baru či na rozsiahlej slnečnej terase je možnosť nahliadnuť do odbornej literatúry. Vedľa baru je nainštalovaný malý show room s produktami, ktoré máme v našom športovom obchode. Pre verných klientov ich ponúkame s výraznou zľavou. Relax, rovnováhu a harmóniu tela mysle a duše si môžete otestovať v dvoch sálach, v ktorých sa okrem rôznych foriem jogy cvičí aj viacero skupinových pohybových programov pre všetky vekové kategórie od detí až po seniorov. Pripravili sme pre Vás aj priestor na masáže, poradenstvo vo výživovej oblasti, kde Vám odborníci poradia, ako zvyšovať imunitu a regulovať metabolizmus nastavením výživového programu podľa vyšetrenia krvi. Parkovisko je priamo pri vchode do priestoru, vyhradené len pre návštevníkov YOUR SPACE a má veľkú kapacitu. Projekt YOUR SPACE je vytvorený tak, aby bolo postarané o klienta po každej stránke na jeho ceste k dosiahnutiu pevného zdravia a funkčného organizmu a aby ste si u nás vytvorili pevný základ k šťastnému starnutiu.

Physiofitness – Cvičenie založené na poznatkoch Anatómie a Fyziológie ľudského organizmu. Špecializuje sa na diagnostiku, prevenciu a samotnú terapiu porúch pohybového aparátu.


Kruhový tréning – Cvičenie dobré aj pre viacpočetné skupiny. Kladenie nárokov na vytrvalostné schopnosti sa vždy veľmi rýchlo pozitívne odzrkadlí na celkovej „kondícii“ človeka. Vykonávanie bežných denných úkonov, ktoré kladú fyzické nároky sa Vám nikdy nerobili ľahšie.


Stabilizačné cvičenia – posilnenie posturálného svalstva, ktoré je uložené hlbšie pri osi tela nám zaisťuje stabilitu, fixáciu tela pri pohybe či správne držanie tela.

Joga – stáročiamii overené techniky pozitívne pôsobiace na pružnosť, harmóniu, silu , rovnováhu a zdravie nášho organizmu. Techniky pri ktorých sa pravidelným praktizovaním docieli jednota tela, duše a mysle.kontakt

Prievozsk

www.trivoo.net

TEAM

Mgr. Andrej Bician

Osobný tréner,
metodický poradca

Mgr. Viktória Zajacová

Trénerka,
Výživová poradkyňa

Mgr. Jozef Pelikán

Osobný tréner

Ing. Iveta Kulajtová

Predcvičovateľka